Collection: Boutique Play
Niffers Children’s Store goes to great lengths to find quality, natural, ethically made toys for your child to enjoy. Unique toys from around the world.
-
Jacob’s Ladder Retro Neato Toysmith
Regular price $9.69 USDRegular priceUnit price / per$9.69 USDSale price $9.69 USD -
Retro Wooden YoYo
Regular price $5.96 USDRegular priceUnit price / per$5.96 USDSale price $5.96 USD -
Sold outLittle Friends Kitten Set-Haba
Regular price $11.92 USDRegular priceUnit price / per$11.92 USDSale price $11.92 USDSold out -
Lace It 10 Wild Animal Pictures to Lace-Make Believe Ideas
Regular price $8.94 USDRegular priceUnit price / per$8.94 USDSale price $8.94 USD -
Play City Rattler Book Moo-Make Believe Ideas
Regular price $8.94 USDRegular priceUnit price / per$8.94 USDSale price $8.94 USD -
SaleStorage Boxes
Regular price $11.18 USDRegular priceUnit price / per$19.38 USDSale price $11.18 USDSale -
Wooden Piggy Bank- Vilac
Regular price $28.32 USDRegular priceUnit price / perSale price $28.32 USD -
Pulling Figure - Squirrel - Haba
Regular price $35.77 USDRegular priceUnit price / per$35.77 USDSale price $35.77 USD -
Little Friends Doll Carrier Haba
Regular price $20.87 USDRegular priceUnit price / per$20.87 USDSale price $20.87 USD -
Handmade Doll Dress For 18” Doll-Niffers
Regular price $25.34 USDRegular priceUnit price / per$25.34 USDSale price $25.34 USD -
Large Moulin Roty Activity Mouse
Regular price $62.60 USDRegular priceUnit price / perSale price $62.60 USD -
Puppet Soft Books 3 Styles- Make Believe Ideas
Regular price From $12.66 USDRegular priceUnit price / perSale price From $12.66 USD -
Animal Upon Animal Game-Haba
Regular price $25.34 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.34 USD -
Inspector Mouse The Great Escape-Haba
Regular price $25.34 USDRegular priceUnit price / perSale price $25.34 USD -
My Very First Games Forest Friends-Haba
Regular price $29.06 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.06 USDSold out -
Rhino Hero Stacking Cards Game-Haba
Regular price $14.90 USDRegular priceUnit price / perSale price $14.90 USD